czwartek, 06 luty 2014 10:37

Pieszy potrącony przez samochód Wyróżniony

1434547721Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze krajowej w Trzcinicy.

Kierująca osobowym fiatem 25-letnia kobieta potrąciła idącego drogą pieszego. Pokrzywdzony mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Informację o zdarzeniu dyżurny komendy otrzymał wczoraj około godz. 18.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierująca fiatem seicento jechała drogą relacji Jasło - Skołyszyn. Przejeżdżając przez Trzcinicę, nagle zobaczyła przed samochodem pieszego. 25-letnia mieszkanka gminy Jasło hamowała, lecz nie zdołała zatrzymać pojazdu. Mężczyzna uderzył w samochód rozbijając przednią szybę i upadła na jezdnię.

132720762
Na skutek wypadku pieszy z poważnymi obrażeniami został zabrany przez zespół karetki pogotowia do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Kierująca nie ucierpiała w zdarzeniu, była trzeźwa. Od pokrzywdzonego mężczyzny pobrano krew do badań na zwartość alkoholu.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli samochód, wykonali dokumentacje fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku dochodzenia.

KPP w Jaśle