REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 05 luty 2014 19:26

Wypadek w Skołyszynie – ranny motorowerzysta

1549215683Wczoraj w Skołyszynie doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym.


W wypadku ucierpiał 16-letni motorowerzysta, który z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 16. Na miejscu pracowali policjanci z miejscowego posterunku Policji. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem golfem jechał od stacji PKP w kierunku drogi krajowej relacji Jasło - Biecz. Gdy skręcał w prawo na teren prywatnej firmy, nagle poczuł uderzenie w bok samochodu. Okazało się, że jadący za nim 16-letni motorowerzysta nie zachował należytej ostrożności i uderzył w volkswagena.
Wskutek wypadku kierujący simsonem nastolatek z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Kierowca golfa nie ucierpiał w zdarzeniu. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
-2 # obserwator 2014-02-05 19:30
Trochę spóźnieni jesteście na tle innych portali jasielskich ;)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # Iz 2014-02-05 19:36
Lepiej późno niż wcale...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-2 # Olek 2014-02-05 19:39
moze młody nie miał lusterek w tym wypasionym motorowerze, albo miał pstro w głowie i nie zauważył innych uczestników ruchu drogowego.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
-2 # zx12 2014-02-05 19:43
Młody poczuł wiosnę i co mu tam inni
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin