poniedziałek, 03 luty 2014 21:59

7-tygodniowe dziecko nie żyje! O zabójstwo podejrzana jest matka - Katarzyna G. pochodząca z Jasła!

MG 0753Katarzyna G. stanęła dziś przed sądem Oldham Magistrates Court.

Jaślanka, mieszkająca obecnie w Anglii jest oskarżona o spowodowanie śmierci oraz zaniedbanie swojego 7-tygodniowego dziecka. Policja zatrzymała również Davida M. kochanka kobiety oraz współlokatora Darren B., którzy oskarżeni są o zaniedbywanie dziecka.

Więcej na: http://tvp.info/informacje/swiat/polka-zabila-swoje-7tygodniowe-dziecko/13867045