poniedziałek, 03 luty 2014 07:23

Koncert Kolęd „Dla Tej Miłości Maleńkiej” w Osobnicy

sdddW dniu 2 lutego 2014 r. w Osobnicy, odbył się Koncert Kolęd „Dla Tej Miłości Maleńkiej”.


Koncert został zorganizowany przez Regionalne Stowarzyszenie Rozwoju Kultury w Osobnicy i Parafię pw. Św. Stanisława BM i Św. Jadwigi Śląskiej w Osobnicy.  W koncercie wystąpiły chóry: (Chór „Cecylianum” z Osobnicy, Chór parafialny z Cieklina, Chór „Antonianum” z parafii oo. Franciszkanów w Jaśle), schole (Schola z Harklowej, Schola „Cecylianki” z Osobnicy), soliści (Krystian Bąk, Dominika Ulaszek, Katarzyna Ślusarczyk, Aleksandra Brągiel, Agnieszka Rewiś), kapele (Kapela ludowa Trzcinicoki) oraz miejscowa Orkiestra Dęta. Koncert rozpoczęła wspólna Msza Święta. Świątynia wypełniła się ludźmi wsłuchujących się w piękne wykonanie kolęd i pastorałek. W koncert włączył się także chór SOLI DEO z I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle pod dyrekcja pani Moniki Twarduś. Zwieńczeniem koncertu było wspólne wykonanie kolędy: „Bóg się rodzi”.

asa

Chór Soli Deo

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin