REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 01 marzec 2013 20:10

Cztery osoby ranne w wypadku

09Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 992 w Nowym Żmigrodzie.


Osobowy seat zjechał z drogi i uderzył w murowany słup ogrodzeniowy. Samochodem podróżowały cztery osoby, które z obrażeniami trafiły do szpitala.Do wypadku doszło wczoraj około godz. 23. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierująca osobowym seatem jechała w kierunku centrum Nowego Żmigrodu. W pewnej chwili 20-latka straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni i uderzyła w murowany słup ogrodzeniowy prywatnej posesji, a następnie w przydrożny słup oświetleniowy.

08


W wypadku ranne zostały cztery osoby - kierująca seatem oraz troje pasażerów. Pokrzywdzeni trafili do jasielskiego szpitala. Z uwagi na doznane obrażenia dwie osoby hospitalizowano. Kierująca samochodem 20-latka była trzeźwa.

07


Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, ujawnili ślady mające związek z wypadkiem, zabezpieczyli samochód. Okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin