REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 28 luty 2013 10:55

Trwają prace przy budowie zielonego rynku

lkgPogoda sprzyja pracom przy budowie zielonego rynku. Zakończono już montaż zadaszenia z konstrukcji drewna klejonego, kolejnym etapem będzie montaż pokrycia zadaszenia z elementów szklanych.


Równolegle trwają prace przy nowej nawierzchni placu. Wartość projektu wynosi 1 mln 440 tys. zł, z czego dofinansowanie to 880 tys. zł. Prace mają zakończyć się końcem kwietnia br.

Zielony rynek po modernizacji to ponad 100 stanowisk pracy i blisko 700 metrów zadaszenia tych stanowisk. - To sprawi, że wszyscy producenci, którzy będą chcieli w Jaśle sprzedawać swoje produkty, będą to mogli robić w naprawdę dobrych warunkach. Szybkim i wygodnym zakupom sprzyjać będzie także powstanie nowego parkingu przy targowicy - mówi Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

Wniosek pn. ,,Przebudowa placu targowego - Zielonego Rynku w Jaśle" realizowany jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013.

UM Jasła

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin