piątek, 13 lipiec 2018 13:33

Miasto znowu wesprze jasielski szpital

Miasto znowu wesprze jasielski szpital Miasto Jasło przekaże 180 tysięcy złotych Szpitalowi Specjalistycznemu w Jaśle na zakup aparatury medycznej do Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Dobry start … - złóż wniosek do jasielskiego MOPS-uProgram „Dobry Start” to 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Miasto Jasło przekaże 165 tys. złotych Powiatowi Jasielskiemu Na trzy inwestycje, za zgodą radnych Rady Miejskiej Jasła, udzieli Miasto Jasło wsparcia Powiatowi Jasielskiemu.

Nowy zakład produkcyjny powstaje w JaśleNowy zakład firmy Kronospan powstaje na terenie dawnego Zakładu Płyt Wiórowych w Jaśle.

PO: Na kandydatury jeszcze za wcześnie. Rozmawiamy.W sobotę z mieszkańcami Jasła spotkał się wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, Borys Budka oraz Poseł Kinga Gajewska. Przyjechali na zaproszenie Poseł Joanny Frydrych.

środa, 25 kwiecień 2018 19:07

Kanalizacja na ulicy Bolesława Prusa

Kanalizacja na ulicy Bolesława PrusaNa ulicy Bolesława Prusa budowany jest nowy kolektor kanalizacji deszczowej.

środa, 18 kwiecień 2018 11:02

Katyń – ponad 21 tysięcy zamordowanych

Katyń – ponad 21 tysięcy zamordowanychW kwietniu i maju 1940 roku ponad 21 tysięcy Polaków zostaje zamordowanych.

piątek, 06 kwiecień 2018 18:20

Powiat Jasielski stawia na edukację!

Powiat Jasielski stawia na edukację! W pięciu jasielskich szkołach ponadgimnazjalnych zrealizowano cykl pięciu konferencji

środa, 04 kwiecień 2018 15:13

WIOSENNA AKCJA SZCZEPIENIA LISÓW

Wiosenna akcja szczepienia lisówPodkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 7 do 16 kwietnia br. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

czwartek, 29 marzec 2018 16:10

Centrum nauki w „Dwójce”

Centrum nauki w „Dwójce” Miasto Jasło planuje utworzenie nowoczesnego centrum nauki w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Koralewskiego.