środa, 18 kwiecień 2018 11:02

Katyń – ponad 21 tysięcy zamordowanych

Katyń – ponad 21 tysięcy zamordowanychW kwietniu i maju 1940 roku ponad 21 tysięcy Polaków zostaje zamordowanych.

piątek, 06 kwiecień 2018 18:20

Powiat Jasielski stawia na edukację!

Powiat Jasielski stawia na edukację! W pięciu jasielskich szkołach ponadgimnazjalnych zrealizowano cykl pięciu konferencji

środa, 04 kwiecień 2018 15:13

WIOSENNA AKCJA SZCZEPIENIA LISÓW

Wiosenna akcja szczepienia lisówPodkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 7 do 16 kwietnia br. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

czwartek, 29 marzec 2018 16:10

Centrum nauki w „Dwójce”

Centrum nauki w „Dwójce” Miasto Jasło planuje utworzenie nowoczesnego centrum nauki w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Koralewskiego.

Konsultacje społeczne - Komitet RewitalizacjiBurmistrz Miasta Jasła zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej Jasła w sprawie określenia zasad:

Idź za ciosem, dołącz do Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM!14 zespołów uczniowskich reprezentowało jasielskie szkoły podstawowe oraz klasy gimnazjalne w Konkursie Wiedzy o Jasielskiej Lidze Naukowej z LOTOSEM, który odbył się 23 marca 2018 r. auli Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle.

Jednogłośne Radni Rady Miejskiej Jasła, którzy wczoraj (23 marca) w komplecie stawili się na sesji nadzwyczajnej, jednogłośnie opowiedzieli się za udzieleniem pomocy finansowej

To jest twoje miasto Dwa istotne zagadnienia będą poruszane podczas spotkania konsultacyjnego z mieszkańcami, które odbędzie się we wtorek (27 marca, godz. 17).

Jerzy „Duduś” Matuszkiewicz ufundował stypendium – złóż wniosek Do końca kwietnia br. w Urzędzie Miasta w Jaśle przyjmowane będą wnioski o przyznanie Jednorazowego Stypendium Artystycznego im. Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza dla osób szczególnie uzdolnionych w dziedzinie muzyki.

Miasto chce przebudować boisko przy ŚniadeckichMiasto Jasło zamierza ubiegać się o dofinansowanie zadania pn. „Przebudowa boiska treningowego przy ul. Śniadeckich w Jaśle” z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.