piątek, 30 sierpień 2019 09:15

W ZUS sam potwierdzisz dane

W ZUS sam potwierdzisz daneJesteś przedsiębiorcą i pilnie potrzebujesz potwierdzenia z danymi, które są na Twoim koncie w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych?

piątek, 30 sierpień 2019 09:12

Widzieć człowieka w prawie

Widzieć człowieka w prawieNajwiększym wyzwaniem prawa, w tym prawa pracy, jest człowiek - powiedziała na wstępie Maria Bosak-Sojka, która była gościem Klubu Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Hołd poległym i zamordowanym w czasie Powstania Warszawskiego – zawyją syreny alarmoweBurmistrz Miasta Jasła informuje, iż 1 sierpnia, w rocznicę godziny „W” o godz. 17, symbolizującej wybuch Powstania Warszawskiego, na terenie Miasta Jasła uruchomione zostaną, na czas jednej minuty, syreny alarmowe.

poniedziałek, 24 czerwiec 2019 10:28

130 uczniów nagrodzonych

130 uczniów nagrodzonych130 uczniów miejskich szkół otrzymało Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła.

Jaślanie dla jaślaninaJaślanin Kuba Procanin ma niespełna 23 lata. Jest siatkarzem MKS MOSIR Jasło i niedawno wraz z drużyną awansował do II ligi.

W Jaśle powstanie pięć nowych stref aktywności Miasto Jasło dostało dofinansowanie do projektu pn. „Budowa 5 Otwartych Stref Aktywności w Jaśle”.

Nabór na ławników na kadencję 2020 - 2023Do 30 czerwca br. można zgłaszać Radzie Miejskiej Jasła kandydatów na ławników do: Sądu Rejonowego w Jaśle, Sądu Rejonowego w Krośnie Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz Sądu Okręgowego w Krośnie.

Fundusz Sprawiedliwości i punkt pomocy osobom pokrzywdzonym  Możliwość utworzenia lokalnego punktu pomocy osobom pokrzywdzonym, była jednym z tematów spotkania, które odbyło się wczoraj w Urzędzie Miasta w Jaśle.

„Złote gody” jasielskich małżeństwSiedemnastu parom z Jasła, które 50 (lub więcej) lat temu wzięły ślub, Prezydent RP Andrzej Duda przyznał Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

piątek, 10 maj 2019 13:43

Będzie wymiana kotłów w Jaśle

Będzie wymiana kotłów w JaśleMiasto Jasło będzie uczestniczyć w dwóch projektach dotyczących wymiany źródeł ciepła.