Aktualności

Parkour, boulder, a może flowpark w Jaśle?Lubisz sport i ruch na świeżym powietrzu? Chciałbyś aby w naszym mieście powstały nowe miejsca do jego aktywnego uprawiania?

Zajęcia dla seniorówMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle zaprasza JASIELSKICH SENIORÓW 60+

Luzowanie obostrzeń w PolscePowrót dzieci do szkół, ponowne otwarcie restauracji to tylko niektóre z decyzji, jakie zostały ogłoszone na konferencji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i premiera Mateusza Morawieckiego.

Nowoczesne pracownie informatyczne już czekają na uczniów W trzech szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Jasło utworzono nowoczesne pracownie informatyczne.

Koronawirus w PolsceMamy do czynienia z apogeum trzeciej fali koronawirusa i obowiązujące dotychczas obostrzenia będą podtrzymane z pewnym wyjątkiem.

czwartek, 08 kwiecień 2021 09:25

Od 1 kwietnia można już się spisać!

samospis kwiecien1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który potrwa do 30 września.

środa, 07 kwiecień 2021 10:03

Darmowe WiFi4EU w Jaśle!

Darmowe WiFi4EU w Jaśle!Na terenie Jasła, w ramach ogólnoeuropejskiego projektu WiFi4EU, można korzystać z dziesięciu punktów dostępowych do darmowego internetu o prędkości do 30 Mbit/s.

wtorek, 30 marzec 2021 12:54

Młodzi mistrzowie szycia

krawcowa 1Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szyciu, organizowane po raz ósmy przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru z Krakowa, zostały rozstrzygnięte!

covidPodczas dzisiejszej konferencji premier i minister zdrowia ogłosili nowe obostrzenia w związku z walką z pandemią COVID-19.

apel wojewodyDo do wójtów, burmistrzów i prezydentów miast z regionu skierowany został apel Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart.