Aktualności

Fotografia ślubna Jasło

Aktualności

Zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła w KrośnieWycieczka do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie była ostatnią atrakcją tegorocznych ferii z Jasielskim Domem Kultury.

KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO NA STOKU Z JASIELSKĄ POLICJĄNa stoku narciarskim "Mareszka" w Świątkowej Wielkiej, w ramach działań "Bezpieczne ferie 2018" policjanci z Jasła i Nowego Żmigrodu informowali o kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku".

Bezpieczne ferie z jasielską Strażą MiejskąMalownicza aura za oknem, napawa optymizmem dzieci i młodzież z naszego miasta.

piątek, 19 styczeń 2018 08:43

Kto zabił Halinę G.? Jest akt oskarżenia!

Jest akt oskarżenia Janusza G.Od sierpnia 2014 roku prowadzone jest śledztwo w sprawie zaginięcia i zabójstwa Haliny G. z Jasła.

środa, 17 styczeń 2018 12:27

Sukces jaślanki

Sukces jaślankiAdriana Soczek zajęła III miejsce w ogólnopolskim Konkursie Historycznym.

czwartek, 04 styczeń 2018 17:48

Budżet Miasta Jasła na 2018 rok przyjęty

Budżet Miasta Jasła na 2018 rok przyjętyRada Miejska Jasła przyjęła projekt uchwały budżetowej na 2018 rok

Stypendium artystyczneDo końca stycznia 2018 roku w Urzędzie Miasta Jasła przyjmowane będą wnioski o Stypendium Artystyczne Burmistrza Miasta Jasła na realizację pomysłu z dziedziny twórczości artystycznej lub upowszechniania kultury.

poniedziałek, 11 grudzień 2017 08:57

Akademia Pełna Życia – dzienny dom pomocy w Jaśle

czwartek, 30 listopad 2017 13:17

Kierunek – Rodzina

rodzinaMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle zaprasza do udziału w drugiej edycji projektu „Kierunek – Rodzina”.

piątek, 24 listopad 2017 17:44

Nowe drzewa i krzewy na terenie miasta

1Na terenie naszego miasta posadzono 48 drzew i 44 krzewy.

Miasto Jasło

Plakaty

Ogłoszenia Jasło

patronat medialny