Jasło

Fotograf ślubny Jasło Krosno

Aktualności

podpisanie 1Jarosław, Jasło, Krosno i Nisko na realizację planów rozwoju otrzymają po około 15 mln zł.

wtorek, 14 grudzień 2021 12:05

W Jaśle powstaje tężnia solankowa

solanka 2Trwają prace przy budowie tężni solankowej na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Przystanek Kwiatowa” w Jaśle.

droga 1W dniu 10 grudnia br. w Gliniku Polskim poświęcono i oddano do użytkowania ostatni odcinek drogi powiatowej Nr 1850R Jasło – Łajsce – Zręcin.

bombka 2Osiem szkół podstawowych, które brały udział w konkursie na najciekawsze hasła profilaktyczne promujące życie bez uzależnień,

środa, 08 grudzień 2021 11:21

RAZEM stroimy Jasło na święta!

RAZEM stroimy Jasło na święta! 20 świątecznie udekorowanych choinek pojawiło na jasielskim rynku.

prace na jasiolce2 grudnia br., zakończyły się prace związane z wykonaniem dojazdów do mostu na rzece Jasiołce, łączącego ulicę Żniwną i Towarową.

niedziela, 24 październik 2021 10:47

W Jaśle pojawią się nowe murale

Nowe muraleW ramach JBO w Jaśle pojawią się nowe murale

Dzień Edukacji Narodowej14 października, w dniu Edukacji Narodowej, ośmiu nauczycieli jasielskich szkół miejskich, odebrało nagrody Burmistrza Miasta Jasła.

piątek, 08 październik 2021 10:08

Inauguracja 12. edycji Juniwersytetu

Inauguracja 12. edycji Juniwersytetu2 października 2021 roku odbyła się uroczysta inauguracja 12. edycji Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

środa, 22 wrzesień 2021 13:37

Akwarele Ady Florek

Akwarele Ady Florek17 września, br. w Galerii Jasielskiego Domu Kultury odbył się wernisaż prac Adrianny Florek, międzynarodowej sławy akwarelistki.