Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

Aktualności

Zuzia i Antoś – imiona najczęściej wybierane w Jaśle W ubiegłym roku najczęściej wybieranymi imionami dla dzieci rejestrowanych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jaśle były Zuzanna i Antoni.

szansa na likwidacje 1W dniu 16.01.2023 r. o godz. 11.00 wyruszył pociąg osobowy należący do spółki SKPL Cargo z Jasła do Gorlic.

czwartek, 01 grudzień 2022 11:31

Jubileusz jasielskich plastyków

Jubileusz jasielskich plastykówNieformalne Stowarzyszenie Jasielskich Plastyków „Plaja” zaprasza na jubileuszową wystawę do Galerii Jasielskiego Domu Kultury.

jeden telefonKiedy na zewnątrz panują niskie temperatury, wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu.

kwesta 25W tym roku podczas dwudniowej XIV już kwesty, udało się zebrać 16 tysięcy 660 zł.

czwartek, 27 październik 2022 11:10

„Złote gody” jasielskich małżeństw

zlote gody 2022Dziesięciu parom z Jasła, które 50 (lub więcej) lat temu wzięły ślub, Prezydent RP Andrzej Duda przyznał Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

z nauka a pan bratJuż ósmy raz uczniowie jasielskich szkół podstawowych będą realizowali małe projekty naukowo-badawcze w ramach Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM.

piątek, 14 październik 2022 17:11

Ścieżka rowerowa widmo!

sciezka rowerowaCo z drogą dla rowerzystów przy ul. Czackiego?

czwartek, 22 wrzesień 2022 09:43

Jasło – moje miasto, mój dom

Jasło – moje miasto, mój dom20 września, w auli Generatora Nauki GEN, odbyła się konferencja inaugurująca projekt „Jasło-moje miasto, mój dom”,

Radiowóz policyjnyWspólne działania policjantów z jasielskiej komendy oraz funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego z Krosna, doprowadziły do zatrzymania osób sprzedających podrobioną odzież.

Poinformuj nas