Fotografia ślubna Jasło

Fotograf ślubny Jasło

poniedziałek, 22 maj 2017 17:18

Feeria barw i historii w Parku Miejskim

219 maja br. w Parku Miejskim w Jaśle w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprosiła najmłodszych jaślan do wspólnej zabawy z kolorem, niekończącymi się opowieściami i dobrym humorem.

piątek, 19 maj 2017 09:44

XXVI Turniej Wiedzy o Jaśle

Turniej wiedzy o JaśleW Młodzieżowym Domu Kultury odbył się XXVI Turniej Wiedzy o Jaśle zorganizowany dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta Jasła.

Rozpoczyna się termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w JaśleMiasto Jasło realizuje projekt „Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej Miasta Jasła” w ramach którego wykonane zostaną termomodernizacje siedmiu budynków: szkół podstawowych nr 2, 4 i 11, Zespołu Szkół Miejskich nr 5, siłowni i budynku techniczno-administracyjnego MOSiR-u, a także Urzędu Miasta w Jaśle.

Dyrektor MBP w Jaśle odwołanaBurmistrz miasta Jasła, Ryszard Pabian odwołał dotychczasowego dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONEGO MĘŻCZYZNĘPolicjanci z psem tropiącym oraz strażacy poszukiwali wczoraj zaginionego mężczyzny.

14 szkół, 177 nauczycieli i 1400 uczniów objętych projektem Miasto Jasło oraz pięć gmin z powiatu jasielskiego (g. Jasło, Dębowiec, Krempna, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski) będą realizować projekt dotyczący poprawy jakości kształcenia.

Mundurówka z Trzcinicy znowu na podium21 kwietnia 2017 r. w Trzcinicy oraz na Placu rynku Jasielskiego, odbył się III Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej Klas Mundurowych Województwa Podkarpackiego. Organizatorami przeglądu byli Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Zespół Szkół SASR w Trzcinicy.

piątek, 28 kwiecień 2017 12:17

Miejska Rada Sportu powołana

rada sportuRyszard Pabian, burmistrz Jasła powołał Miejską Radę Sportu. W jej skład weszło 13 przedstawicieli klubów sportowych działających na terenie Miasta Jasła, 2 działaczy sportowych oraz 2 przedstawicieli Urzędu Miasta w Jaśle. Rada jest organem opiniodawczym i doradczym w zakresie kultury fizycznej.

wtorek, 25 kwiecień 2017 15:49

18 drzew na 18 lat Baltic Wood

18 drzew na 18 lat Baltic WoodBaltic Wood, producent podłóg drewnianych, zainicjował akcję wspólnego sadzenia drzew w Jaśle.

środa, 19 kwiecień 2017 11:20

Jasło koleją stało

Jasło koleją stało10 kwietnia 2017 r., w Zakładzie PKP Cargo Jasło na Hankówce odbyło się spotkanie dotyczące przyszłości jasielskiego oddziału spółki. Jest szansa na dalszy rozwój Sekcji Utrzymania i Naprawy Taboru w Jaśle.

Konferencja prasowa - Ralph Kaminski z zespołem My Best Band In The World

patronat medialny

DMC Firewall is a Joomla Security extension!