Aktualności

Liga Naukowa z LOTOSEM … czyli młodzi i kreatywni znowu w akcjiJuż po raz szósty, po krótkiej przerwie, wystartowała Jasielska Liga Naukowa z Lotosem.

maluchDo 13 listopada 2019 r. samorządy mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach programu „MALUCH+" 2020.

czwartek, 10 październik 2019 09:37

Aktywne przejścia już działają

Aktywne przejścia już działająW czerech lokalizacjach na terenie miasta pojawiły się aktywne przejścia dla pieszych.

niedziela, 06 październik 2019 19:40

Konkurs na najlepszy biznesplan rozstrzygnięty

Konkurs na najlepszy biznesplan rozstrzygniętyKonkurs na najlepszy biznesplan z branży ICT dobiegł końca.

Jasielski Budżet Obywatelski 2020 rozstrzygniętyProjekt dotyczący budowy boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle wygrał w tegorocznej edycji Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego.

piątek, 30 sierpień 2019 09:15

W ZUS sam potwierdzisz dane

W ZUS sam potwierdzisz daneJesteś przedsiębiorcą i pilnie potrzebujesz potwierdzenia z danymi, które są na Twoim koncie w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych?

piątek, 30 sierpień 2019 09:12

Widzieć człowieka w prawie

Widzieć człowieka w prawieNajwiększym wyzwaniem prawa, w tym prawa pracy, jest człowiek - powiedziała na wstępie Maria Bosak-Sojka, która była gościem Klubu Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Hołd poległym i zamordowanym w czasie Powstania Warszawskiego – zawyją syreny alarmoweBurmistrz Miasta Jasła informuje, iż 1 sierpnia, w rocznicę godziny „W” o godz. 17, symbolizującej wybuch Powstania Warszawskiego, na terenie Miasta Jasła uruchomione zostaną, na czas jednej minuty, syreny alarmowe.

poniedziałek, 24 czerwiec 2019 10:28

130 uczniów nagrodzonych

130 uczniów nagrodzonych130 uczniów miejskich szkół otrzymało Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła.

Jaślanie dla jaślaninaJaślanin Kuba Procanin ma niespełna 23 lata. Jest siatkarzem MKS MOSIR Jasło i niedawno wraz z drużyną awansował do II ligi.