jasloJasło ma dodatkowe szanse

poniedziałek, 14 sierpień 2017 21:30

Bilety ZMKS Jasło w komórce

aplikacjaBilety na autobusy komunikacji miejskiej w Jaśle można już kupować telefonem komórkowym, przy użyciu darmowej aplikacji mobilnej mPay.

czwartek, 03 sierpień 2017 13:14

Problem ze śmieciami

smieciRadni Rady Miejskiej Jasła podjęli  uchwałę w sprawie podjęcia działań mających na celu utworzenie w powiecie jasielskim Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w formie partnerstwa publiczno-prywatnego.

wtorek, 01 sierpień 2017 12:42

W geście hołdu – syreny alarmowe

holdDzisiaj (1 sierpnia), w rocznicę godziny „W” o 17.00  na terenie Miasta Jasła uruchomione zostaną, na czas jednej minuty, syreny alarmowe.

fresk 1Końcem ubiegłego tygodnia w kinie Syrena, w miejscu gdzie funkcjonować będzie Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle, trwało malowanie fresku.

1Trwają prace przy modernizacji dawnego internatu międzyszkolnego (Bursa) przy ul. Szkolnej w Jaśle.

piątek, 14 lipiec 2017 12:19

WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO ŁAŃCUTA

DSC02667We wtorek 27 czerwca br. podopieczni Franciszkańskiej Świetlicy „RADOSNA PRZYSTAŃ”, podopieczni Świetlicy „PROMYKI” oraz członkowie Wspólnoty Wiara i Światło „ANTOSIE” uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Łańcuta.

TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZABÓJSTWOPodejrzany o zabójstwo swojej żony, 66-letni mieszkaniec gminy Jasło, decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

poniedziałek, 03 lipiec 2017 18:24

Zbrodnia w Trzcinicy! Nie żyje 67-letnia kobieta!

Zbrodnia w Trzcinicy! Nie żyje 67-letnia kobieta!Jasielska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tragedii, jaka miała miejsce w Trzcinicy koło Jasła.

szpital100 tys. zł przekaże Miasto Jasło na zakup aparatu ultrasonograficznego dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

youtube mijal

Plakaty