Fotografia ślubna Jasło

Fotograf ślubny Jasło

środa, 14 czerwiec 2017 09:20

Kaskaderzy

kaskaderzy 4W najbliższy poniedziałek 19.06. o godzinie 19:00 na parkingu przy basenie w Jaśle odbędzie się największe widowisko kaskaderskie w Europie.

wtorek, 13 czerwiec 2017 12:00

Absolutorium za wykonanie budżetu

Absolutorium za wykonanie budżetuBurmistrz Jasła Ryszard Pabian otrzymał absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za 2016 rok.

piątek, 09 czerwiec 2017 13:39

8-latka pogryziona przez rottweilera

8- latka pogryziona przez rottweilera U ubiegłą niedzielę, na prywatnej posesji w Jaśle, 8-latka została zaatakowana i pogryziona przez rottweilera.

Spotkanie przedstawicieli przedsiębiorców w Zespole Szkół nr 3 w JaśleW jaki sposób kształcić wykwalifikowane kadry, które odnajdą się na rynku pracy? Miedzy innymi o tym rozmawiali przedsiębiorcy z przedstawicielami Zespołu Szkół Nr 3 w Jaśle. Ta placówka to jeden z głównych ośrodków kształcenia chemicznego w regionie.

sejm 1W dniu 1 czerwca po raz kolejny w ławach tego wyjątkowego parlamentu zasiedli uczniowie Gimnazjum nr 2 w Jaśle, a konkretnie uczennice - Kinga Czerwińska i Dominika Oleszkowicz, podopieczne Wiesława Hapa.

piątek, 02 czerwiec 2017 12:00

Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów

umjZmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów

2W dniach od 30 maja do 15 czerwca w Jaśle zostanie przeprowadzona zbiórka makulatury, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz budowy studni w Czadzie.

Partnerzy z Ukrainy z wizytą w JaśleJasielski szpital we współpracy z kliniką we Lwowie aplikują po środki z Programu Polska-Białoruś-Ukraina na lata 2014-2020.

Akcja Pensjonat zwycięzcą konkursu „To nas Dotyczy” Film „Akcja Pensjonat” wyprodukowany przez Telewizję Obiektyw okazał się najlepszą produkcją w kategorii „Moja Mała Ojczyzna – jestem stąd” podczas XIV Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych organizowanym przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej w Warszawie.

IMG 3614Na zaproszenie Posła na Sejm RP Bogdana Rzońcy i Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia do Starostwa Powiatowego w Jaśle przyjechali przedstawiciele samorządów, przez teren których przechodzić będzie trasa planowanej rozbudowy odcinka drogi krajowej Nr 73 Jasło - Pilzno, aby wypracować wspólne stanowisko w sprawie przebiegu tego odcinka drogi.

Konferencja prasowa - Ralph Kaminski z zespołem My Best Band In The World

Plakaty