środa, 25 marzec 2020 11:34

Koronawirus – a opieka nad zwierzętami

Koronawirus – a opieka nad zwierzętamiW okresie obowiązkowej 14 dniowej kwarantanny nie wolno wychodzić z domu by pójść do sklepu czy pospacerować z psem.

wirus epidemiaBurmistrz Miasta Jasła, w formie materiału filmowego,  przekazuje informacje do mieszkańców w związku z ogłoszeniem stanu epidemii.

Koronawirus na PodkarpaciuJak podaje biuro Wojewody Podkarpackiego potwierdzono kolejny przypadek zakażenia koronawirusem.

Epidemia - koronawirusObecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 3745 osób, a 2013 poddane jest kwarantannie.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w okresie stanu zagrożenia epidemicznegoMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle informuje, że od 16 marca 2020 r.

szkolaDecyzja o zawieszeniu zajęć w szkołach!

pabianBurmistrz Miasta Jasło odpowie przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Rzeszowie za nieudostępnienie informacji publicznej.

wirusW ostatnich kilku dniach na obszarze północnych Włoch (regiony Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum) obserwuje się rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Rekrutacja do projektu Podkarpacki E-senior Od 2 do 13 marca w Urzędzie Miasta w Jaśle (parter) odbywać się będzie rekrutacja do projektu „Podkarpacki E-Senior”.

Jasło wśród 54 miast zakwalifikowanych do II etapu konkursu programu ROZWÓJ LOKALNY!W pierwszych dniach stycznia Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej ogłosiło wyniki I etapu konkursu w ramach projektu Rozwój lokalny.