Aktualności

Interwencja Roberta Biedronia i Łukasza Rydzika w sprawie Ratowników Medycznych w JaśleW związku z planowanymi zmianami w funkcjonowaniu Ratownictwa Medycznego w Jaśle,

wtorek, 19 styczeń 2021 10:06

Można zgłaszać się do małego ZUS plus

Można zgłaszać się do małego ZUS plusOd początku 2021 roku można zgłaszać się do małego ZUS plus, który uprawnia do płacenia niższych składek na ubezpieczenie społeczne. Ulga nie dotyczy składki zdrowotnej.

sobota, 16 styczeń 2021 16:39

Jasło - szczepienia przeciwko COVID-19

Jasło - szczepienia przeciwko COVID-19Na terenie Miasta Jasła znajduje się dziesięć punktów, w których odbywać się będą szczepienia przeciwko COVID-19. Od 15 stycznia rusza rejestracja zgodnie z harmonogramem rządowym.

czwartek, 14 styczeń 2021 12:08

Budżet Miasta Jasła na 2021 rok

Budżet Miasta Jasła na 2021 rok Pomimo trudności inwestycje nadal na pierwszym planie!

Akcja Zima – zimowe utrzymanie ulic i chodników w mieścieMiasto Jasło zawarło umowy na zimowe utrzymanie ulic, placów i chodników.

wtorek, 17 listopad 2020 10:29

Wystartowała Szlachetna Paczka!

Wystartowała Szlachetna Paczka!Na szczęśliwe zakończenie 2020 r. czekają tysiące potrzebujących rodzin

zusDzisiaj (wtorek, 17 listopada) odbędzie się dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle.

OSP Jasło-Niegłowice i Jasło-Żółków z nowym sprzętem Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, dwie jednostki ochotniczych straży pożarnych z Niegłowic i Żółkowa wzbogaciły się o nowy sprzęt.

poniedziałek, 02 listopad 2020 13:45

Błędy we wnioskach od firm o tarczę 5.0

Błędy we wnioskach od firm o tarczę 5.0 Przedsiębiorcy, którzy nie prowadzili działalności gospodarczej w ubiegłym roku nie mogą liczyć na dodatkowe świadczenie postojowe oraz zwolnienie z opłacania składek w ramach tarczy antykryzysowej 5.0.

Koronawirus. Kolejne obostrzenia. Cała Polska w strefie czerwonej! LOCKDOWN!Od soboty tj 24.10.2020 r., w życie wchodzą kolejne obostrzenia. Cała Polska będzie znajdować się w strefie czerwonej.