Aktualności

1W dniu 18 maja br. w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle miało miejsce przekazanie do użytkowania i poświęcenie II części przebudowanego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.

poniedziałek, 11 maj 2020 12:41

Gdzie szukać informacji o wsparciu dla firm?

jaslo rynekRozwiązania mające na celu ochronę gospodarki przed kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa, zwane w skrócie tarczą antykryzysową, ulegają dynamicznym zmianom.

przedszkolaMiasto Jasło przygotowuje się do otwarcia swoich przedszkoli zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) oraz wytycznymi Ministerstwa Zdrowia (MZ) i Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS).

wtorek, 05 maj 2020 12:33

Zwolnienie z opłacenia składek

zusPrzedsiębiorcy, płatnicy - którzy opłacili składki za marzec a spełniają warunki do zwolnienia z opłacania składek, mogą wnioskować o zwrot nadpłaty.

Jasielski pakiet pomocowy30 kwietnia na nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Jasła jednogłośnie przyjęto zaproponowaną przez burmistrza uchwałę pozwalającą na zwolnienie jasielskich przedsiębiorców z podatku od nieruchomości.

zusOd 4 maja 2020 r. przywracamy obsługę klientów w placówkach ZUS.

wtorek, 28 kwiecień 2020 10:46

Usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania

mopsJesteś osobą starszą, samotną, zamieszkujesz na terenie Jasła i wymagasz opieki lub wsparcia w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego?

poniedziałek, 27 kwiecień 2020 11:50

Tymczasowy profil zaufany

tymczasowy profil zaufanyOd wczoraj (23 kwietnia) Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło nowy rodzaj profilu zaufanego tzw. tymczasowy profil zaufany.

czwartek, 23 kwiecień 2020 10:35

Stracili prawa jazdy za przekroczenie prędkości

prawo jazdyPolicjanci jasielskiej drogówki, w miniony weekend, zatrzymali 26 kierujących, którzy pozwalali sobie na zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym.

sesjaNa wczorajszej sesji (16 kwietnia) radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przekazaniu 100 tys. zł Szpitalowi Specjalistycznemu w Jaśle na zakup aparatu USG do diagnostyki pacjentów Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW.