poniedziałek, 10 grudzień 2018 12:14

Prezydium Rady Miejskiej Jasła i składy komisji

Prezydium Rady Miejskiej Jasła i składy komisji Andrzej Dybaś i Lech Polak zostali wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej Jasła VIII kadencji (lata 2018-2023).

poniedziałek, 03 grudzień 2018 20:06

Akademicy PAW robią lodowe wino

Akademicy PAW robią lodowe winoHistoryczna chwila w Podkarpackiej Akademii Wina – słuchacze Studium Praktycznego Winiarstwa 2018 robią lodowe wino.

VII kadencja Rady Miejskiej Jasła – dobiegła końcaRada Miejska Jasła VII kadencji, obejmująca lata 2014-2018, dobiegła końca.

100 lat nadania SP nr 1 w Jaśle imienia Romualda Traugutta Uroczystą mszą świętą w jasielskiej Farze, rozpoczęły się uroczystości związane z obchodami setnej rocznicy nadania Szkole Podstawowej nr 1 w Jaśle imienia Romualda Traugutta.

Modernizacja oddziału chirurgicznegoPodpisano umowę na modernizację żeńskiej części oddziału chirurgicznego jasielskiego szpitala.

środa, 31 październik 2018 11:30

Akcja ,,znicz" 2018

Akcja znicz 2018Dzisiaj rozpoczęła się policyjna akcja „Znicz 2018”. Wzorem lat ubiegłych, jasielscy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem tych, którzy wybierają się w podróż, aby odwiedzać groby swoich bliskich.

Wszystkich Świętych – organizacja ruchu i utrzymanie cmentarzy komunalnych W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych Miasto Jasło podaje kilka informacji dotyczących organizacji ruchu oraz utrzymania cmentarzy komunalnych w tym okresie.

Uważajmy na drogachJesienna aura z pewnością negatywnie wpływa na bezpieczeństwo na naszych drogach.

poniedziałek, 22 październik 2018 13:42

Oficjalne wyniki wyborów do rady powiatu jasielskiego

Wyniki wyboru do powiatu jasielskiegoZnamy oficjalne wyniki do rady powiatu jasielskiego.

poniedziałek, 22 październik 2018 11:51

Rada Miejska Jasła – wyniki wyborów

Rada Miejska Jasła – wyniki wyborówMamy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Jaśle