poniedziałek, 24 czerwiec 2019 10:28

130 uczniów nagrodzonych

130 uczniów nagrodzonych130 uczniów miejskich szkół otrzymało Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła.

Jaślanie dla jaślaninaJaślanin Kuba Procanin ma niespełna 23 lata. Jest siatkarzem MKS MOSIR Jasło i niedawno wraz z drużyną awansował do II ligi.

W Jaśle powstanie pięć nowych stref aktywności Miasto Jasło dostało dofinansowanie do projektu pn. „Budowa 5 Otwartych Stref Aktywności w Jaśle”.

Nabór na ławników na kadencję 2020 - 2023Do 30 czerwca br. można zgłaszać Radzie Miejskiej Jasła kandydatów na ławników do: Sądu Rejonowego w Jaśle, Sądu Rejonowego w Krośnie Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych oraz Sądu Okręgowego w Krośnie.

Fundusz Sprawiedliwości i punkt pomocy osobom pokrzywdzonym  Możliwość utworzenia lokalnego punktu pomocy osobom pokrzywdzonym, była jednym z tematów spotkania, które odbyło się wczoraj w Urzędzie Miasta w Jaśle.

„Złote gody” jasielskich małżeństwSiedemnastu parom z Jasła, które 50 (lub więcej) lat temu wzięły ślub, Prezydent RP Andrzej Duda przyznał Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

piątek, 10 maj 2019 13:43

Będzie wymiana kotłów w Jaśle

Będzie wymiana kotłów w JaśleMiasto Jasło będzie uczestniczyć w dwóch projektach dotyczących wymiany źródeł ciepła.

piątek, 05 kwiecień 2019 16:40

Pierwsze wiosenne inwestycje i remonty drogowe

Pierwsze wiosenne inwestycje i remonty drogowePo zimowej przerwie Miasto Jasło rozpoczyna pierwsze wiosenne remonty i inwestycje drogowe.

środa, 03 kwiecień 2019 15:20

Młodzieżowi radni złożyli przyrzeczenie

Młodzieżowi radni złożyli przyrzeczenie Rozpoczęła się trzecia kadencja Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła.

Pół miliona złotych na jasielski budżet obywatelski – złóż projekt Od 15 marca do 30 kwietnia każdy mieszkaniec Jasła może złożyć w ramach budżetu obywatelskiego projekt, który jego zdaniem powinien zostać zrealizowany.