Jasło

Fotograf ślubny Jasło

środa, 22 wrzesień 2021 13:37

Akwarele Ady Florek

Akwarele Ady Florek17 września, br. w Galerii Jasielskiego Domu Kultury odbył się wernisaż prac Adrianny Florek, międzynarodowej sławy akwarelistki.

Koncert finałowy III Letnich Warsztatów BigbandowychKoncertem finałowym, który odbył się 27 sierpnia br. w Jasielskim Domu Kultury, zakończyły się III Letnie Warsztaty Bigbandowe.

burmistrzAbsolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu oraz wotum zaufania po debacie nad raportem o stanie miasta otrzymał Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Parkour, boulder, a może flowpark w Jaśle?Lubisz sport i ruch na świeżym powietrzu? Chciałbyś aby w naszym mieście powstały nowe miejsca do jego aktywnego uprawiania?

Zajęcia dla seniorówMiejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle zaprasza JASIELSKICH SENIORÓW 60+

Luzowanie obostrzeń w PolscePowrót dzieci do szkół, ponowne otwarcie restauracji to tylko niektóre z decyzji, jakie zostały ogłoszone na konferencji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego i premiera Mateusza Morawieckiego.

Nowoczesne pracownie informatyczne już czekają na uczniów W trzech szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Jasło utworzono nowoczesne pracownie informatyczne.

Koronawirus w PolsceMamy do czynienia z apogeum trzeciej fali koronawirusa i obowiązujące dotychczas obostrzenia będą podtrzymane z pewnym wyjątkiem.

czwartek, 08 kwiecień 2021 09:25

Od 1 kwietnia można już się spisać!

samospis kwiecien1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który potrwa do 30 września.

środa, 07 kwiecień 2021 10:03

Darmowe WiFi4EU w Jaśle!

Darmowe WiFi4EU w Jaśle!Na terenie Jasła, w ramach ogólnoeuropejskiego projektu WiFi4EU, można korzystać z dziesięciu punktów dostępowych do darmowego internetu o prędkości do 30 Mbit/s.