Aktualności

Aktualności

dom srodowiskowyOd 1 grudnia w Jaśle rozpocznie swoją działalność Środowiskowy Dom Samopomocy (ŚDS).

wtorek, 14 listopad 2017 10:23

DODATKOWA AKCJA SZCZEPIENIA LISÓW

DODATKOWA AKCJA SZCZEPIENIA LISÓWPodkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 17 do 26 listopada br. dodatkowej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Ponad 20 tysięcy złotych na ratowanie jasielskich zabytków20 710 złotych trafiło na konto Społecznego Komitetu Ochrony i Renowacji Zabytków Cmentarza przy ul. Zielonej w Jaśle, który prowadził kwestę na rzecz ratowania zabytków jasielskiej nekropolii.

niedziela, 29 październik 2017 13:20

Powstrzymaj pijanego kierowcę – kolejne działania

Powstrzymaj pijanego kierowcę – kolejne działania Miejska Komisja Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Jaśle we współpracy z Urzędem Miasta w Jaśle oraz z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, przeprowadziła, w ramach ogólnopolskiej kampanii, kolejny etap działań prewencyjno - edukacyjnych „Powstrzymaj pijanego kierowcę”.

13 października -  Światowy Dzień Dawcy SzpikuWedług statystyk w Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi.

Ponad 2 mln zł wsparcia dla województwa na budowę drogiKwotę 2 mln 50 tys. zł przekaże Miasto Jasło Województwu Podkarpackiemu na budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 992 na terenie Jasła.

autochodzik 2Około 400 dzieci z jasielskich szkół uczestniczyło w podsumowaniu programu wychowania komunikacyjnego „Autochodzik” w Jaśle. Organizatorem akcji jest Straż Miejska w Jaśle.

środa, 11 październik 2017 10:28

Bilety za 1 zł wróciły do Jasła

Bilety za 1 zł wróciły do JasłaTrwa kolejna odsłona promocji, dzięki której pasażerowie w Jaśle mogą podróżować taniej komunikacją miejską.

Opowiadając o książkach – spotkanie z Grzegorzem Kasdepke29 września br. w ramach XII Festiwalu Literackiego i Regionalnego Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle gościła jednego z najwybitniejszych współczesnych twórców literatury dziecięcej – Grzegorza Kasdepke.

środa, 27 wrzesień 2017 12:18

Nowe siłownie plenerowe

xNa dwóch jasielskich osiedlach, w Rafinerii i Gądkach, powstały nowe siłownie plenerowe. Łączny koszt budowy wyniósł blisko 57 tys. zł.

Plakaty

patronat medialny

DMC Firewall is a Joomla Security extension!