Aktualności

1,5 mln złotych finansowego wsparcia od Miasta Jasła Już blisko 1,5 mln złotych w tym roku przekazało Miasto Jasło instytucjom, organizacjom oraz stowarzyszeniom działającym na terenie miasta.

Budżet Miasta Jasła na 2020 rok Miasto nadal największy nacisk kładzie na rozwój i inwestycje

Do pracy na Podkarpaciu przyjeżdżają z całego świata. Pracują u nas nawet obywatele Australii, Wenezueli, Meksyku, Etiopii i Egiptu.

Jest jeszcze możliwość wymiany starego pieca - Miasto uzupełnia nabórMiasto Jasło rozpoczęło dodatkowy nabór wniosków o dofinansowanie (do 85 proc.) na wymianę starego pieca

Magicznie i strasznie w Klubie Czytających RodzinCzy wampiry i inne potwory dadzą się lubić? Jak wygląda przyjaźń z kościotrupem?

Podkarpacki E-senior – włącz notebook’a zobacz wnukaOd 4 do 18 listopada w Urzędzie Miasta w Jaśle odbywać się będzie rekrutacja do projektu „Podkarpacki E-Senior”.

Liga Naukowa z LOTOSEM … czyli młodzi i kreatywni znowu w akcjiJuż po raz szósty, po krótkiej przerwie, wystartowała Jasielska Liga Naukowa z Lotosem.

maluchDo 13 listopada 2019 r. samorządy mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach programu „MALUCH+" 2020.

czwartek, 10 październik 2019 09:37

Aktywne przejścia już działają

Aktywne przejścia już działająW czerech lokalizacjach na terenie miasta pojawiły się aktywne przejścia dla pieszych.

niedziela, 06 październik 2019 19:40

Konkurs na najlepszy biznesplan rozstrzygnięty

Konkurs na najlepszy biznesplan rozstrzygniętyKonkurs na najlepszy biznesplan z branży ICT dobiegł końca.