Aktualności

Miasto Jasło przekaże 165 tys. złotych Powiatowi Jasielskiemu Na trzy inwestycje, za zgodą radnych Rady Miejskiej Jasła, udzieli Miasto Jasło wsparcia Powiatowi Jasielskiemu.

Nowy zakład produkcyjny powstaje w JaśleNowy zakład firmy Kronospan powstaje na terenie dawnego Zakładu Płyt Wiórowych w Jaśle.

PO: Na kandydatury jeszcze za wcześnie. Rozmawiamy.W sobotę z mieszkańcami Jasła spotkał się wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, Borys Budka oraz Poseł Kinga Gajewska. Przyjechali na zaproszenie Poseł Joanny Frydrych.

środa, 25 kwiecień 2018 19:07

Kanalizacja na ulicy Bolesława Prusa

Kanalizacja na ulicy Bolesława PrusaNa ulicy Bolesława Prusa budowany jest nowy kolektor kanalizacji deszczowej.

środa, 18 kwiecień 2018 11:02

Katyń – ponad 21 tysięcy zamordowanych

Katyń – ponad 21 tysięcy zamordowanychW kwietniu i maju 1940 roku ponad 21 tysięcy Polaków zostaje zamordowanych.

piątek, 06 kwiecień 2018 18:20

Powiat Jasielski stawia na edukację!

Powiat Jasielski stawia na edukację! W pięciu jasielskich szkołach ponadgimnazjalnych zrealizowano cykl pięciu konferencji

środa, 04 kwiecień 2018 15:13

WIOSENNA AKCJA SZCZEPIENIA LISÓW

Wiosenna akcja szczepienia lisówPodkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 7 do 16 kwietnia br. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

czwartek, 29 marzec 2018 16:10

Centrum nauki w „Dwójce”

Centrum nauki w „Dwójce” Miasto Jasło planuje utworzenie nowoczesnego centrum nauki w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Koralewskiego.

Konsultacje społeczne - Komitet RewitalizacjiBurmistrz Miasta Jasła zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Miejskiej Jasła w sprawie określenia zasad:

Idź za ciosem, dołącz do Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM!14 zespołów uczniowskich reprezentowało jasielskie szkoły podstawowe oraz klasy gimnazjalne w Konkursie Wiedzy o Jasielskiej Lidze Naukowej z LOTOSEM, który odbył się 23 marca 2018 r. auli Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle.