Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

czwartek, 22 wrzesień 2022 09:43

Jasło – moje miasto, mój dom

Jasło – moje miasto, mój dom20 września, w auli Generatora Nauki GEN, odbyła się konferencja inaugurująca projekt „Jasło-moje miasto, mój dom”,

Radiowóz policyjnyWspólne działania policjantów z jasielskiej komendy oraz funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego z Krosna, doprowadziły do zatrzymania osób sprzedających podrobioną odzież.

poniedziałek, 19 wrzesień 2022 09:38

Stawiamy na młodość i kreatywność

Giełda GENialnych Projektów i Jasielski Uniwersytet DziecięcyJuż wkrótce w GEN-ie ruszają Giełda GENialnych Projektów i Jasielski Uniwersytet Dziecięcy

Fotografie z dawnej pracy - konkurs dla seniorów Pewnie nie raz, nie dwa wspominasz oraz opowiadasz swoim bliskim o czasach, kiedy rozpoczynałeś swoją pierwszą, poważną pracę,

Planujesz kupno mieszkania?Kupno mieszkania to często największa inwestycja w naszym życiu.

szlachtna paczkaRuszyły zapisy. Dołącz już dziś!

obwodnicaBurmistrz Brzostku wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla rozbudowy drogi krajowej nr 73 na odcinku Pilzno - Jasło wraz z budową obwodnic Pilzna, Brzostku i Kołaczyc oraz Jasła. Decyzja środowiskowa ostatecznie ustaliła przebieg inwestycji.

poniedziałek, 20 czerwiec 2022 12:30

Padł rekord - zebrali 9,5 tony zużytych baterii

Padł rekord - zebrali 9,5 tony zużytych bateriiNiemal 9,5 tony zużytych baterii, dokładnie 9 234 kg, zebrały jasielskie przedszkola i szkoły podstawowe

Nowoczesna pracownia dydaktyczna trafi do jasielskiej „Dwójki”26 projektów naukowo-badawczych rywalizowało w trakcie siódmej już edycji Jasielskiej Ligii Naukowej z LOTOSEM.

czwartek, 09 czerwiec 2022 13:04

Nocna jazda po pijaku

Radiowóz policyjny Ponad promil alkoholu miał w organizmie kierujący toyotą, którego dzisiaj w nocy do kontroli drogowej zatrzymali policjanci.

Poinformuj nas