Aktualności

Nowoczesne pracownie informatyczne już czekają na uczniów W trzech szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Jasło utworzono nowoczesne pracownie informatyczne.

Koronawirus w PolsceMamy do czynienia z apogeum trzeciej fali koronawirusa i obowiązujące dotychczas obostrzenia będą podtrzymane z pewnym wyjątkiem.

czwartek, 08 kwiecień 2021 09:25

Od 1 kwietnia można już się spisać!

samospis kwiecien1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który potrwa do 30 września.

środa, 07 kwiecień 2021 10:03

Darmowe WiFi4EU w Jaśle!

Darmowe WiFi4EU w Jaśle!Na terenie Jasła, w ramach ogólnoeuropejskiego projektu WiFi4EU, można korzystać z dziesięciu punktów dostępowych do darmowego internetu o prędkości do 30 Mbit/s.

wtorek, 30 marzec 2021 12:54

Młodzi mistrzowie szycia

krawcowa 1Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szyciu, organizowane po raz ósmy przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru z Krakowa, zostały rozstrzygnięte!

covidPodczas dzisiejszej konferencji premier i minister zdrowia ogłosili nowe obostrzenia w związku z walką z pandemią COVID-19.

apel wojewodyDo do wójtów, burmistrzów i prezydentów miast z regionu skierowany został apel Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart.

wtorek, 23 marzec 2021 09:41

Projekt linii kolejowej Dębica-Jasło

Projekt linii kolejowej Dębica-Jasło100 tys. zł Miasto Jasło przekaże Województwu Podkarpackiemu.

szpitalW piątek, 19 marca 2021 r., komisja konkursowa wyłoniła kandydata na dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

środa, 10 marzec 2021 11:10

ZUS przygotowuje wypłaty 14. emerytury

ZUS przygotowuje wypłaty 14. emeryturyZakład Ubezpieczeń Społecznych przygotowuje się do wypłaty nie tylko trzynastej, ale również czternastej emerytury.