Aktualności

Koronawirus. Kolejne obostrzenia. Cała Polska w strefie czerwonej! LOCKDOWN!Od soboty tj 24.10.2020 r., w życie wchodzą kolejne obostrzenia. Cała Polska będzie znajdować się w strefie czerwonej.

Nowoczesna pracownia językowaW Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle oficjalnie otwarto nowoczesną pracownię językową, ufundowaną przez Fundację LOTOS.

zusJuż jutro wchodza w życie przepisy o świadczeniu wyrównawczym.

wtorek, 06 październik 2020 11:12

70 – lecie Jasielskiego Domu Kultury

70 – lecie Jasielskiego Domu KulturyJasielski Dom Kultury uroczyście zainaugurował w sobotę, 26 września, obchody 70 - lecia działalności. Okolicznościowe spotkanie w sali widowiskowej zostało zwieńczone koncertem muzyki filmowej Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza.

szczepienieJasielscy seniorzy powyżej 60 roku życia będą mogli skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie.

zyglowiczNa jasielskim rynku wydawniczym pojawiła się nowa, bardzo ciekawa pozycja.

Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji Telewizji Obiektyw „Wieleżyński alchemik ze LwowaW kilku miejscach województwa trwają zdjęcia do najnowszej produkcji Telewizji Obiektyw „ Wieleżyński alchemik ze Lwowa".

wtorek, 01 wrzesień 2020 13:38

Nowy rok szkolny w szkołach miejskich

lekcjeOd 1 września wszystkie jasielskie placówki prowadzone przez Miasto Jasło rozpoczynają nowy rok szkolny w tradycyjny sposób, czyli z nauką w trybie stacjonarnym.

powodzianiePrzez cały lipiec Miasto Jasło i Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża przy udziale jasielskich parafii wspólnie organizowało akcję pomocy dla poszkodowanych mieszkańców Jasła przez nawałnice.

Polacy produkują coraz więcej śmieciZaśmiecone lasy, łąki czy nawet ulice niestety nie należą do rzadkości. Jednym z powodów takiej sytuacji może być rosnąca produkcja odpadów.