Harmonia dźwięków - koncert w Jaśle

Z okazji zbliżającej się uroczystości nadania sztandaru Miastu Jasłu, Jasielski Dom Kultury zaprasza na koncert pt. ,,Harmonia dźwięków”. Wydarzenie muzyczne odbędzie się 25 kwietnia (czwartek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej JDK. Obowiązują karty wstępu, które można odebrać w sekretariacie Jasielskiego Domu Kultury.

,,Harmonia dźwięków” koncert w Jasielskim Domu Kultury

Koncert, który zabierze widzów w świat muzyki poważnej jest częścią cyklu koncertów „Peregrynacje Muzyczne”. Na scenie Jasielskiego Domu Kultury wystąpi zespół kameralny, który tworzą znakomici artyści: Katarzyna Sytnik (skrzypce), Maciej Wulw (skrzypce), Karol Pęcak (wiolonczela), Jakub Fiołek (akordeon). W programie będzie można usłyszeć utwory wybitnych kompozytorów takich jak: Jan Sebastian Bach, Ignacy Jan Paderewski, Henryk Wieniawski czy Antonio Vivaldi.

,,Poranek muzyczny” dla uczniów szkół podstawowych

Wydarzeniu towarzyszyć będzie lekcja koncertowa pt. ,,Poranek muzyczny” dla uczniów szkół podstawowych, która odbędzie się o godz. 10.00 w Jasielskim Domu Kultury.
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014 – 2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014– 2021 oraz budżetu państwa.

JDK